Bramy Garażowe Rzeszów, Łańcut

 

brama-segmentowa-uniproW dzisiejszych czasach, samochód znajduje się w prawie każdym domu, stąd z czasem powstaje potrzeba budowy garażu i zakupu odpowiedniej bramy. Na rynku polskim pojawia się coraz większa ilość producentów i pośredników, którzy oferują sprzedaż i montaż bram garażowych. Nasuwa się jednak pytanie, jaki produkt wybrać, aby bezpiecznie służył nam przez długie lata? Z pewnością ten, który pochodzi ze sprawdzonego miejsca, a jego jakość potwierdzają certyfikaty i atesty.

Stawiając na jakość, bezpieczeństwo i estetykę naszego domu, powinniśmy zastanowić się nad zakupem bramy garażowej która spełni te oczekiwania. Wysoka jakość materiałów i sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne decydują o długoletnim i bezawaryjnym funkcjonowaniu bram. Firma WIŚNIOWSKI swoimi wyrobami prezentuje produkt z najwyższej półki, jakość potwierdzoną certyfikatami i atestami oraz przede wszystkim opinią zadowolonych klientów, zarówno z terenu Polski jak i Europy.

Ze względu na sposoby otwierania bramy dzielimy na: segmentowe, roletowe, uchylne i rozwierne.

Bramy garażowe segmentowe

Najbardziej popularna z bram, otwiera się pionowo do góry i nie zajmuje miejsca na podjeździe przez to nie ogranicza dojazdu pod samą bramę. Zatrzymując auto bezpośrednio pod bramą można łatwo ją otworzyć i komfortowo wjechać do garażu. Dziś już standardem są bramy garażowe automatyczne otwierane przy użyciu pilota zdalnego sterowania. Bez wysiadania z auta dla większego komfortu tym samym nadajnikiem można uruchomić bramę posesyjną. Takie rozwiązanie doceniane są zwykle w zimie lub w deszczowe dni. Zawsze jednak w razie potrzeby bez większego wysiłku można lekko i wygodnie otworzyć i zamknąć bramę ręcznie.

bramy segmentowe garażowe rzeszów

bramy uchylne garażowe rzeszówBramy garażowe uchylne

To kolejny rodzaj bram na rynku, ich prosta konstrukcja oraz proste i sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie bramy. Zbudowana jest z ościeżnicy, skrzydła i prowadnic poziomych podsufitowych. Dostępna jest w wersji ręcznej oraz automatycznej.

Bramy garażowe roletowe

Kurtyna bramy nawija się na wał nawojowy schowany w skrzynce, dzięki czemu można zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem. Wszystkie bramy roletowe wyposażone są w standardzie w napęd. Otwieranie i zamykanie bramy za pomocą nadajnika zapewnia komfort użytkowania niezależnie od pogody. Pionowe prowadzenie kurtyny umożliwia zatrzymanie samochodu bezpośrednio przed, jak i za bramą. To dobre rozwiązanie szczególnie dla garaży o małych gabarytach i krótkim podjeździe.

bramy garażowe rozwierne rzeszówBramy garażowe rozwierne

Nie wymagają nadproża, drzwi otwierają się na zewnątrz więc nie wymagają wolnego miejsca w garażu. Dostępne w gabarytowo dużych rozmiarach w wersjach dwuskrzydłowych, jednoskrzydłowych z przeszkleniem lub bez, symetryczne i asymetryczna. Nowoczesny układ konstrukcyjny i sprawdzona technologia produkcji gwarantują bezpieczne użytkowanie. Ościeżnica oraz skrzydło bramy wykonane są z kształtowników zamkniętych.

Z pomocą doradców z RES DOM, każdą z bram dopasujesz do swoich indywidualnych potrzeb oraz upodobań. Poznaj oferowane przez nas bramy segmentowe, uchylne i rozwierne. Zachęcamy również do kontaktu z naszym biurem, a także do odwiedzenia naszych punktów sprzedaży w Rzeszowie i Łańcucie.

bramy garażowe rzeszów łańcut