Okna Rzeszów

Kilkaset lat temu, rolę okien pełniły zwykłe otwory wybite w ścianie, które z czasem przeistoczyły się w standardowe okiennice. Na przestrzeni lat, okna obok funkcji użytkowej, zaczęły pełnić także rolę dekoracyjną. Na rynku mamy duży wybór produktów, które nie tylko umożliwiają przenikanie światła słonecznego do wewnątrz pomieszczeń, ale są także ozdobnym elementem elewacji budynku. Dostępny w RES DOM asortyment posiada certyfikaty jakości, dzięki czemu klient może mieć pewność, że zakupił okna najwyższej klasy, których użytkowanie będzie nie tylko wygodne i funkjonalne, ale przede wszystkim bezpieczne.

Firma RES DOM poprzez szeroki wybór dostawców okien pozwala na dobranie optymalnego produktu dla naszego klienta, co przekłada się na większą konkurencyjność i atrakcyjność na rynku.

W naszej ofercie znajdziesz systemy okienne najlepszych producentów, takich jak:

veka rzeszów oknaVEKA – to renomowana niemiecka marka zajmująca się produkcją profili okiennych. Światowa marka za którą stoi wieloletnie doświadczenie potwierdzone doskonałą opinią na rynku. Fabryka VEKA w Polsce produkuje profile okienne od 25 lat. VEKA to wysokiej jakości systemy okienne i drzwiowe. Innowacyjna technologia, różnorodna kolorystyka, funkcjonalność oraz nowoczesność, tak najkrócej można scharakteryzować ten produkt. Fachową i kompleksową oceną jakości profili okiennych zajmują się instytucje wyspecjalizowane w technice i chemii budowlanej. VEKA Polska posiada wszystkie możliwe do uzyskania certyfikaty i atesty.

okna salamander rzeszów logoSALAMANDER – czołowy europejski dostawca energooszczędnych systemów okiennych – okien z PVC. Niezawodny partner producentów okien stawia na jakość, profesjonalną obsługę oraz łatwą dostępność. Doskonały wybór dla ceniących elegancję i komfort.

Największym atutem profili okiennych salamander jest wykonanie z wysokiej jakości PVC. Okna wykonane w oparciu o system salamander pozwalają osiągnąć maksymalne bezpieczeństwo, izolacje termiczną i akustyczną.

 

gealan okna rzeszówGEALAN – firma zajmująca się tworzeniem ram do świata okien. Opracowuje i produkuje najbardziej nowoczesne systemy profili okiennych i drzwiowych wykorzystując innowacyjne technologie i rozwiązania. Okna które wykonane są z profili PVC GEALAN dają gwarancję osiągnięcia optymalnej energooszczędności.

aluplast-okna-rzeszowALUPLAST – producent systemów okiennych z PVC, największy dostawca na polskim rynku systemów okiennych. Innowacyjność, która jest widoczna w integrowaniu poszczególnych linii produktów w systemy i ich ciągłe rozwijanie pozwala posiadać w ofercie rozwiązania najlepiej dostosowane do potrzeb rynku.

Jeśli szukasz odpowiedniego dla siebie rozwiązania, zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz zapraszamy na bezpłatne konsultację z doradcą techniczno-handlowym, w salonie firmowym RES DOM.

 

okna rzeszów Łańcut

Okna balkonowe / Okna tarasowe – systemy przesuwne

Do realizacji imponujących przeszkleń drzwi tarasowych i balkonowych możemy zaproponować ofertę okien i drzwi przesuwnych, które pomimo bardzo dużych wymiarów są funkcjonalne i nieskomplikowane w użytkowaniu. Mogą być wykonane z PCV lub aluminium. Technologia pozwala na wykonanie zarówno skrzydła przesuwnego jak i uchylnego. Bardzo duże przeszklenia doświetlają pomieszczenia, a także idealnie łączą wnętrze domu z tarasem. Konstrukcja systemów przesuwnych przede wszystkim daje możliwość zaoszczędzenia miejsca w pomieszczeniu potrzebnego do otwierania typowych drzwi rozwiernych do wnętrza budynku.

  • System uchylno przesuwny PSK – posiadają skrzydło przesuwne i skrzydło stałe. Do ościeżnicy montowana jest szyna po której poruszają się wózki, zamocowane na wewnętrznej ramie skrzydła ruchomego. System ten wyposażony jest w okucie uchylne;
  • System podnoszono przesuwny HST – drzwi tego typu składają się ze skrzydła przesuwnego i stałego. Położone są równolegle względem siebie. W trakcie otwierania skrzydło ruchome przesuwa się po ukrytej w podłodze szynie na rolkach. Elementem charakterystycznym dla systemu HST jest niski próg, który wpływa na estetykę i komfort użytkowania.

Okna w Rzeszowie i Łańcucie

Wybór odpowiednich okien do domu jest niezwykle istotny – okna podobnie jak drzwi są niezwykle ważne w kontekście ogrzewania domu. Tylko profesjonalne systemy są w stanie efektywnie zapobiec utracie ciepła. Z tego względu warto wybierać okna jedynie od sprawdzonych producentów – takich jak Veka, Gealan, Salamander czy Aluplast. Ogromne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania ma również prawidłowy montaż okien. Poza aspektem technicznym wybór okien to również kwestia wizualna – ich kolor powinien być dobrany zarówno do wnętrza, jak i elewacji.

Sprzedaż okien z montażem

Firma Res-Dom z Rzeszowa i Łańcuta oferuje sprzedaż i profesjonalny montaż najwyższej jakości okien od renomowanych producentów. Istnieje również możliwość zakupu okien na raty. Zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów okien w Rzeszowie i Łańcucie oraz do kontaktu.