Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Tomasz Ziarnik prowadzący działalność gospodarczą pod firmą F.H.U. RES DOM Tomasz Ziarnik, (35-104) Rzeszów ul. Potokowa 170, NIP: 6851944603
  2. Dane będą przetwarzane w celu: przygotowania oferty na podstawie Pani/Pana zgody albo w celu wykonania zawartej z Administratorem umowy.
  3. Dane mogą być udostępniane podmiotom współpracującym w zakresie montażu i serwisu w celu prawidłowej realizacji prawidłowej realizacji umowy.
  4. Dane nie będą przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy.
  5. Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania oferty oraz oczekiwania na jej przyjęcie, a w przypadku umowy przez okres przedawnienia roszczeń z nią związanych.
  6. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  7. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  8. Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych (w szczególności historii transakcji)
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje także o możliwości zautomatyzowanego przetwarzania Pana/Pani danych osobowych przez system informatyczny służący przygotowaniu oferty/umowy.