Drzwi rzeszów

Drzwi Rzeszów, Łańcut

 

Współczesne nowości rynkowe to szeroka gama obejmująca nie tylko okna, ale również i drzwi. Najnowsze trendy w drzwiach mają za zadanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Inwestor, który wykańcza lub remontuje swój dom czy mieszkanie musi wybrać drzwi zewnętrzne jak i wewnętrzne. Względy estetyczne i praktyczne powinny być tak samo ważne przy wyborze drzwi.

Drzwi zewnętrzne powinny być przede wszystkim bezpieczne, solidne i przygotowane do pełnienia antywłamaniowej ochrony. Warto wybrać produkt pochodzący od sprawdzonych producentów oraz posiadający wymagane atesty i certyfikaty jakości. W Salonie RES-DOM nasi klienci znajdą drzwi zewnętrzne stalowe, drewniane oraz aluminiowe, wiodących producentów na rynku takich jak: Wikęd, MarTom, Erkado, Wiśniowski. Szukając indywidualnych rozwiązań zwróćmy uwagę na szczelność, grubość drzwi, zastosowane wzmocnienia, wypełnienia skrzydła, rodzaj ościeżnicy, zamki wielopunktowe i rygle. Drzwi zewnętrzne muszą spełniać wysokie wymagania związane z izolacją termiczną i akustyczną, dzięki którym uzyskamy bezpieczeństwo i komfort użytkowania drzwi przez wiele lat.

Sprzedaż drzwi z montażem

drzwi podkarpacie

W przypadku drzwi wewnętrznych wejściowych do mieszkania to przede wszystkim technika i staranność wykonania oraz niezawodny montaż. W naszej ofercie znajdziecie bogatą kolekcję drzwi pokojowych i wejściowych firmy Erkado, Porta, Dre, Pol-Skone. Producenci proponują drzwi o różnej budowie skrzydła, wśród których możemy wyróżnić: ramiakowe, płytowe, szklane. Do których można zastosować kilka wariantów ościeżnic: stałą, regulowaną, bezprzylgową lub rewersyjną. Spośród bardzo dużej ilości modeli, które mogą być w różnego typu okleinie w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, każdy znajdzie odpowiednie do wyposażenia wnętrza domu, mieszkania i biura.

Szukasz drzwi do swojego domu lub mieszkania? Zapoznaj się z naszą ofertą drzwi wewnętrznych i drzwi zewnętrznych!

Zapraszamy również do naszych salonów okien i drzwi w Rzeszowie i Łańcucie oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań!