Parapety wewnętrzne Rzeszów Łańcut

Parapety wewnętrzne, są estetycznym wykończeniem każdego pomieszczenia. W przeciwieństwie do tych montowanych na zewnątrz budynku, nie są narażone na działanie czynników atmosferycznych. Przy wyborze, decydujące znaczenie ma zwykle aspekt wizualny oraz dopasowanie do całościowej aranżacji mieszkania.

W RES DOM dostępne są parapety wewnętrzne wykonane z różnorodnych materiałów, w dużej gamie kolorów, dzięki czemu dopasujesz je idealnie do swojego wnętrza.

Parapety aglomarmur

Parapety z konglomeratu – aglomarmuru to 95% z naturalnego kruszywa marmurowego oraz w 5% z żywicy poliestrowej.  Jest to materiał wytrzymały na uderzenia i ścieranie, odporny na ekstremalne temperatury i lżejszy od kamienia naturalnego. Mała absorpcja wody chroni przed poplamieniem, ułatwia pielęgnację parapetów konglomeratowych. Posiada strukturę drobno lub gruboziarnistą, występują w grubościach 2 i 3 cm.

 

Parapety PCV

Wielokomorowe PCV odporne na wilgoć, promieniowania UV, wahania temperatur oraz większość chemikaliów. Łatwe w utrzymaniu czystości. Nie zmieniają koloru i kształtu, są nietoksyczne i trudnozapalne .

Dostępne kolory

Nakładka na parapet

Profil nakładkowy z PCV, szczególnie polecany jako renowacja na stare parapety. Łatwy w montażu i utrzymaniu czystości.

 

 

Dostępne kolory

 

Parapety MDF

Płyta drewnopochodna, Gęstość płyty – 800-810 kg/m3 wykonana jest z drewna drzew liściastych – dąb oraz buk. Wilgocioodporna posiada dodatkowe powłoki zabezpieczające – przed UV, zadrapaniem czy plamami. Dostępna w 4 wzorach frezowania w 3 grubościach 19, 25- 30 mm.

 

 

Parapety dostępne w aż 120 kolorach.