Parapety wewnętrzne Rzeszów Łańcut

Parapety wewnętrzne, są estetycznym wykończeniem każdego pomieszczenia. W przeciwieństwie do tych montowanych na zewnątrz budynku, nie są narażone na działanie czynników atmosferycznych. Przy wyborze, decydujące znaczenie ma zwykle aspekt wizualny oraz dopasowanie do całościowej aranżacji mieszkania.

W RES DOM dostępne są parapety wewnętrzne wykonane z różnorodnych materiałów, w dużej gamie kolorów, dzięki czemu dopasujesz je idealnie do swojego wnętrza.

Parapety aglomarmur

Parapety z konglomeratu – aglomarmuru to 95% z naturalnego kruszywa marmurowego oraz w 5% z żywicy poliestrowej. Parapety z aglomarmuru są niezwykle wytrzymałe na uderzenia i ścieranie, odporne na ekstremalne temperatury. Parapety alomarmur to produkt znacznie lżejszy od kamienia naturalnego. Mała absorpcja wody chroni przed poplamieniem, ułatwia pielęgnację parapetów konglomeratowych. parapety aglomarmurowe posiadają strukturę drobno lub gruboziarnistą, występują w grubościach 2 i 3 cm.

 

Parapety PCV

Wielokomorowe PCV odporne na wilgoć, promieniowania UV, wahania temperatur oraz większość chemikaliów. Łatwe w utrzymaniu czystości. Nie zmieniają koloru i kształtu, są nietoksyczne i trudnozapalne.

Dostępne kolory

Nakładka na parapet

Profil nakładkowy z PCV, szczególnie polecany jako renowacja na stare parapety. Nakładka na parapet jest łatwa w montażu i utrzymaniu czystości. Montaż nakładki na parapet nie wymaga wprawy i może wykonać go praktycznie każdy samodzielnie.

 

 

Dostępne kolory

 

Parapety MDF

Płyta drewnopochodna, Gęstość płyty – 800-810 kg/m3 wykonana jest z drewna drzew liściastych – dąb oraz buk. Wilgocioodporna posiada dodatkowe powłoki zabezpieczające – przed UV, zadrapaniem czy plamami. Dostępna w 4 wzorach frezowania w 3 grubościach 19, 25- 30 mm.

 

 

Parapety dostępne w aż 120 kolorach.