Rolety wewnętrzne Rzeszów i Łańcut

 

Rolety na okna to element, który instalowany jest w coraz większej ilości budynków, zwłaszcza w budynkach nowych. Obok rolet zewnętrznych pełniących często funkcję zabezpieczają ogromnym zainteresowaniem cieszą się rolety wewnętrzne. System ten posiada kilka podstawowych celów:

  • Ochrona prywatności – rolety wewnętrzne pozwalają na całkowite zasłonięcie okien, dzięki czemu osoby z zewnątrz nie są w stanie zobaczyć tego, co dzieje się w środku. Ma to znaczenie nie tylko w przypadku domów jednorodzinnych czy mieszkań, ale również w warunkach biurowych czy urzędowych.
  • Ochrona przed promieniami słonecznymi – rolety do wewnątrz pełnią również funkcję ochrony przed słońcem. Ma to istotne znaczenie zwłaszcza latem, kiedy odsłonięte okno prowadzi do podniesienia temperatury wewnątrz.
  • Funkcja dekoracyjna – wewnętrzne rolety wykorzystywane są również w kontekście ozdobnym. Ich wykorzystanie zamiast klasycznych firanek i zasłon pozwala na osiągnięcie efektu bardziej nowoczesnego wnętrza.

Rolety materiałowe w zabudowie

System obudowany i dostosowany do wymiaru i koloru okna. Bogaty wybór materiałów, kolorów i struktur wkomponuję się w każde wnętrze nadając mu niepowtarzalny i wyjątkowy klimat.

rolety wewnętrzne rzeszówroleta wewnętrzna rzeszówroleta wewnętrzna Łańcutrolety wewnętrzne Łańcut

 

Mini-roletki

Ekonomiczne rozwiązanie osłon okiennych, bez obudowy.

rolety wewnętrzne podkarpacie

 

Rolety dachowe

rolety dachowe rzeszów

 

Żaluzje pionowe

System najczęściej stosowany w biurach, sklepach, budynkach, itp. Skutecznie chroni przed promieniami słonecznym zapewniając komfort pracy.

żaluzje pionowe rzeszówżaluzje pionowe łańcut

Żaluzje poziome drewniane

żaluzje poziome drewniane rzeszówżaluzje poziome drewniane rzeszów

Żaluzje poziome aluminiowe

żaluzje poziome aluminiowe rzeszówżaluzje poziome aluminiowe łańcut

JUŻ DZIŚ UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNY POMIAR I WYCENĘ !

 

WYCENA ONLINE