Rolety wewnętrzne Rzeszów i Łańcut

 

Rolety na okna to element, który instalowany jest w coraz większej ilości budynków, zwłaszcza w budynkach nowych. Obok rolet zewnętrznych pełniących często funkcję zabezpieczają ogromnym zainteresowaniem cieszą się rolety wewnętrzne. Pozwalają one na łatwe zasłonięcie okien od wewnątrz, dzięki czemu uzyskujemy szereg korzyści.  System ten posiada kilka podstawowych celów:

  • Ochrona prywatności – rolety wewnętrzne pozwalają na całkowite zasłonięcie okien, dzięki czemu osoby z zewnątrz nie są w stanie zobaczyć tego, co dzieje się w środku. Ma to znaczenie nie tylko w przypadku domów jednorodzinnych czy mieszkań, ale również w warunkach biurowych czy urzędowych. Rolety pozwalają na ochronę swojej prywatności, dają poczucie bezpieczeństwa i odgradzają przestrzeń wewnętrzną od świata zewnętrznego;
  • Ochrona przed promieniami słonecznymi – rolety do wewnątrz pełnią również funkcję ochrony przed słońcem. Ma to istotne znaczenie zwłaszcza latem, kiedy odsłonięte okno prowadzi do podniesienia temperatury wewnątrz. Zasłanianie okien to jedna podstawowych czynności, która pozwoli nam ograniczyć nagrzewanie wnętrza. Rolety wewnętrzne pozwalają również ograniczyć przesadne naświetlenie pomieszczeń, które może być uciążliwe np. w trakcie pracy z ekranami komputerów;
  • Funkcja dekoracyjna – wewnętrzne rolety wykorzystywane są również w kontekście ozdobnym. Ich wykorzystanie zamiast klasycznych firanek i zasłon pozwala na osiągnięcie efektu bardziej nowoczesnego wnętrza. Rolety wewnętrzne dekoracyjne są szczególnie często wykorzystywane w biurach, gdzie unika się montowania karniszy i wieszania zasłon.

Rolety materiałowe w zabudowie

System obudowany i dostosowany do wymiaru i koloru okna. Bogaty wybór materiałów, kolorów i struktur wkomponuję się w każde wnętrze nadając mu niepowtarzalny i wyjątkowy klimat. Rolety materiałowe to popularne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w przypadku mieszkań i domów prywatnych, jak również biur i innych obiektów. Rolety materiałowe łatwo dopasować do wystroju wnętrza a prosty montaż i niska cena dodatkowo zwiększają ich popularność.

 

Mini-roletki

rolety wewnętrzne podkarpacie

Ekonomiczne rozwiązanie osłon okiennych, bez obudowy. Mini-rolety okienne to rozwiązanie, które nie wymaga specjalistycznego montażu, i które można wykonać samodzielnie w domu. Ich zaletą jest przede wszystkim niska cena oraz prosty montaż.

Mini rolety na okna są rozwiązaniem, które w wielu sytuacjach okaże się wystarczające, jednak warto pamiętać, że nie charakteryzuje się ono taką wytrzymałością jak inne rodzaje rolet na okna. Z tego względu mini-roletki często stosowane są jako tymczasowe rozwiązanie, lub w miejscach gdzie nie są regularnie użytkowane.

 

 

 

Rolety dachowe

rolety dachowe rzeszówRolety dachowe jak wskazuje sama nazwa wykorzystywane są do montażu na oknach dachowych. Tego rodzaju rolety to doskonały sposób na zasłanianie okien dachowych, przy których nie da się powiesić firanek i zasłon. Rolety dachowe to rozwiązanie, które pozwala utrzymać ciemność w sypialni w godzinach porannych, a także zmniejszyć nagrzewanie wnętrza w lecie. Rolety na okna dachowe występują w różnych kolorach, dzięki czemu łatwo dopasować je do wystroju wnętrza. Są łatwe w użyciu i odporne na uszkodzenia.

 

Żaluzje pionowe

żaluzje pionowe łańcut

System najczęściej stosowany w biurach, sklepach, budynkach, szkołach, urzędach itp. Skutecznie chroni przed promieniami słonecznym zapewniając komfort pracy. Żaluzje pionowe jak wskazuje sama nazwa występują pod postacią pionowych pasów, które zasłaniają okna. Stosuje się je przede wszystkim przy wysokich przeszkleniach, dzięki czemu zasłanianie i odsłanianie okien jest szybsze. Pionowe żaluzje na okna są wygodne w obsłudze, ponadto występują w różnych kolorach, co pozwala dobrać odpowiedni odcień do wystroju pomieszczenia.

Żaluzje poziome drewniane Rzeszów

żaluzje poziome drewniane rzeszówPoziome żaluzje drewniane to propozycja dla osób, które cenią sobie naturalny wystrój w domu czy mieszkaniu. Żaluzje z drewna doskonale dopasowują się do wnętrz o klasycznym wystrój, jak również tych nowoczesnych. Ten rodzaju żaluzji jest jednym z najbardziej podstawowych i klasycznych – to tradycyjne żaluzje, które od lat cechują się praktycznością i ciekawym wyglądem. Żaluzje poziome drewniane występują w różnych odcieniach drewna – od jasnych, sosnowych, po ciemne dębowe i czarne. Stanowią one praktyczny i wizualnie atrakcyjny dodatek do okien. Żaluzje poziome drewniane dostępne Rzeszowie i Łańcucie to wysokiej jakości produkty, które odpowiednio dopasują dla Państwa nasi pracownicy.

Żaluzje poziome aluminiowe

Poziome żaluzje z aluminium to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach, a także biurach czy urzędach. Ten rodzaj żaluzji występuje w metalicznych kolorach i różnych odcieniach. Żaluzje poziome są proste w obsłudze, a przy tym odporne na uszkodzenia. Dają możliwość całkowitego zasłonięcia okna, częściowego zasłonięcia oraz całkowitego odsłonięcia. Żaluzje z aluminium cieszą się nieustannym zainteresowaniem klientów, którzy cenią ich wygląd i wartość użytkową.

żaluzje poziome aluminiowe rzeszówżaluzje poziome aluminiowe łańcut

Wewnętrzne rolety na okna Rzeszów, Łańcut

W ofercie firmy Res-Dom znajdą Państwo szeroki wybór żaluzji wewnętrznych. Oferujemy żaluzje pionowe i poziome, drewniane, aluminiowe, materiałowe. Zapraszamy do naszych salonów w Rzeszowie i Łańcucie oraz do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i doradzimy najlepsze rozwiązanie.

JUŻ DZIŚ UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNY POMIAR I WYCENĘ !

 

WYCENA ONLINE