Parapety Rzeszów

 

parapet zewnętrzny Rzeszów

parapet zewnętrzny

Parapet, choć niewielkich rozmiarów jest istotnym elementem wykończenia każdego okna. Montuje się go zarówno wewnątrz budynku, jak i po jego zewnętrznej stronie. Oferta salonów firmowych z oknami RES DOM obejmuje szeroką gamę kolorystyczną, dzięki czemu parapet można dopasować zarówno do ram okiennych, jak i całościowej aranżacji wnętrza. Przy wykańczaniu stolarki okiennej będzie na pewno potrzebny parapet zewnętrzny jak i parapet wewnętrzny, który uzupełni estetykę i zapewni wysoką jakość wykończenia okna i domu.

Odpowiednio dobrany parapet, pozwala osiągnąć zadowalający efekt końcowy wyglądu okna. W naszej ofercie znajdą państwo parapety zewnętrzne jak i wewnętrzne, wykonane z różnego rodzaju materiałów.

Parapety zewnętrzne i wewnętrzne

parapety rzeszów

parapet wewnętrzny

Parapety zewnętrzne mogą być stalowe, aluminiowe i granitowe, każdy z tych materiałów gwarantuje wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Każdy parapet zewnętrzny oprócz funkcji praktycznej musi spełniać wymagania estetyczne, które pozwolą wraz z oknem uzyskać wizualnie jeden spójny element.

Najpopularniejszy materiał z którego wykonywane są parapety wewnętrzne to aglomarmur – konglomerat, mdf, PVC i granit. Zarówno parapety zewnętrzne jak i wewnętrzne posiadają wiele wariantów wykończenia krawędzi oraz bardzo bogatą paletę kolorystyczną.

Parapety na wymiar

Wszystkie parapety wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta, co daję gwarancję idealnego dopasowania. Ramy okienne niejednokrotnie posiadają niestandardowe wymiary, w związku z czym nie można dobrać do nich gotowych wykończeń.

Parapety Jaro Max

Wieloletnia współpraca z takimi producentami parapetów jak: JARO-MAX czy Medos pozwala nam dopasować parapety do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W RES DOM pomożemy wybrać parapety typowe lub na wymiar idealnie pasujące do Twoich okien, zapraszamy do konsultacji z doradcami techniczno – handlowymi, w jednym z punktów firmy lub do kontaktu telefonicznego/mailowego.