Parapety Rzeszów

 

parapet zewnętrzny Rzeszów

parapet zewnętrzny

Parapet, choć niewielkich rozmiarów jest istotnym elementem wykończenia okna. Montuje się go zarówno wewnątrz budynku, jak i po jego zewnętrznej stronie. Oferta RES DOM obejmuje szeroką gamę kolorystyczną, dzięki czemu parapet można dopasować zarówno do ram okiennych, jak i całościowej aranżacji wnętrza. Przy wykańczaniu stolarki okiennej będzie na pewno potrzebny parapet zewnętrzny jak i parapet wewnętrzny, który uzupełni estetykę i zapewni wysoką jakość wykończenia.

Odpowiednio dobrany produkt, pozwala osiągnąć zadowalający efekt końcowy wyglądu okna. W naszej ofercie znajdą państwo parapety zewnętrzne jak i wewnętrzne, wykonane z różnego rodzaju materiałów.

Parapety zewnętrzne i wewnętrzne

parapety rzeszów

parapet wewnętrzny

Parapety zewnętrzne mogą być stalowe, aluminiowe i granitowe, każdy z tych materiałów gwarantuje wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Każdy parapet oprócz funkcji praktycznej musi spełniać wymagania estetyczne, które pozwolą wraz z oknem uzyskać wizualnie jeden spójny element.

Najpopularniejszy materiał z którego wykonywane są parapety wewnętrzne to aglomarmur – konglomerat, mdf, PVC i granit. Zarówno parapety zewnętrzne jak i wewnętrzne posiadają wiele wariantów wykończenia krawędzi oraz bardzo bogatą paletę kolorystyczną.

Wszystkie parapety wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta, co daję gwarancję idealnego dopasowania. Ramy okienne niejednokrotnie posiadają niestandardowe wymiary, w związku z czym nie można dobrać do nich gotowych wykończeń. Wieloletnia współpraca z takimi producentami jak: JARO-MAX czy Medos pozwala nam dopasować parapety do indywidualnych potrzeb naszych klientów. W RES DOM pomożemy wybrać parapety idealnie pasujące do Twoich okien, zapraszamy do konsultacji z doradcami techniczno – handlowymi, w jednym z punktów firmy lub do kontaktu telefonicznego/mailowego.