Rolety, moskitiery, żaluzje Rzeszów

Rolety okienne, ze względu swoją funkcjonalność oraz walory dekoracyjne, cieszą się coraz większym zainteresowaniem konsumentów. Nie chodzi tu wyłącznie o względy bezpieczeństwa ale również ochronę prywatności i przed upałem w gorące dni. Dużą zaletą jest możliwość indywidualnego spersonalizowania produktu, wybierając wśród wielu wzorów, kolorów i modeli. W ofercie RES DOM znajdują się zarówno rolety przeznaczone do wewnątrz budynków, jak i te montowane zewnętrznie, a także solidne żaluzje fasadowe i moskitiery.

Rolety zewnętrzne Rzeszów

System osłon okiennych wewnętrznych i zewnętrznych dopasowany jest gabarytowo i funkcjonalnie do okien, spełnia szereg korzyści termicznych, akustycznych, ekonomicznych, czy po prostu wizualnych. Klient może sam zdecydować o sposobie montażu i rodzaju użytych materiałów lub zdać się na opinie naszych doświadczonych pracowników. Szeroki wybór wzorów, kolorów i faktur odnajdzie swoje zastosowanie we wszystkich stylach wnętrzarskich czy architektonicznych.

Żaluzje fasadowe elektryczne

Coraz częściej wybierane przez klientów są żaluzje fasadowe elektryczne, które cechują się dużą wygodą opuszczania i podnoszenia. Elektryczne żaluzje fasadowe mogą być sterowane zdalnie, dzięki czemu dają szereg możliwości i nie wymagają poruszania się od okna do okna w celu zasłonięcia okien.

Rolety na okna dachowe, balkonowe

Do wyboru mają Państwo rolety zewnętrzne natynkowe i podtynkowe, żaluzje fasadowe poziome elektryczne oraz rolety wewnętrzne w zabudowie, mini roletki na noc i dzień, żaluzje poziome drewniane i aluminiowe. W naszej ofercie znajdują się również rolety wewnętrzne dzień noc, które nadają się do każdego pomieszczenia. Mają nieco inne zadanie od rolet zewnętrznych i są od nich zdecydowanie tańsze.

Rolety wewnętrzne dzień noc Rzeszów

Rolety wewnętrzne dzień noc to najbardziej popularny i uniwersalny rodzaj rolet do domu i mieszkania. To połączenie rolet materiałowych i żaluzji, które pozwalają na utrzymanie światła i prywatności. Rolety wewnętrzne dzień noc dostępne są zazwyczaj w 3 wersjach jako rolety wolnowiszące, bezinwazyjne lub w kasecie. Są one niezwykle proste w montażu oraz bardzo łatwe w czyszczeniu. Pozwalają na aranżację praktycznie każdego okna. Prosty mechanizm rolet dzień noc pozwala na dowolne sterowanie zaciemnieniem pomieszczenia. Bardzo dobrze sprawdzą się w salonie, sypialni.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów firmowych, znajdujących się w Rzeszowie oraz Łańcucie, gdzie każdy klient znajdzie produkt, idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Nasi doradcy klienta pomogą dopasować produkt na konkretny wymiar. W razie takiej konieczności wykonany bezpłatny pomiar bezpośrednio w domu lub na budowie.

 

Żaluzje poziome drewniane, aluminiowe Rzeszów

rolety rzeszówrolety podkarpacie