Moskitiery Rzeszów Łańcut

 

moskitiera rzeszów łańcutMOSKITIERY to systemy ochronne przed owadami i insektami. Wykorzystanie moskitier pozwala na otwarcie okna czy drzwi balkonowych bez obawy o to, że do środka pomieszczenia dostaną się komary, muchy i inne uciążliwe owady. Jest to szczególnie istotne latem, kiedy temperatura jest wysoka i niezbędne jest umożliwienie swobodnego przepływu powietrza w domu czy mieszkaniu.

Moskitiery zbudowane są z aluminiowych ramek w okleinach drewnopodobnych pod kolor okna lub malowane na kolor RAL. Wypełnione siatką z włókna szklanego koloru szarego lub czarnego. Montowane w skrzydle okiennym od zewnątrz za pomocą metalowych blaszek co umożliwia łatwy montaż i demontaż siatki.

Na rynku dostępne są różne rodzaje moskitier. Do wyboru mamy:

  • moskitiery drzwiowe – montowane na zawiasach do futryny drzwiowej albo fasady budynku. Moskitiera wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy zamykające;

  • moskitiery plisowane – z siatką składaną w harmonijkę, która umożliwia wygodne otwieranie przejścia;

  • moskitiery przesuwne – montowane na prowadnicach, które umożliwiają wygodne otwieranie;

  • moskitiery rolowane – najczęściej montowane na oknach dachowych. Siatka nawija się na specjalny wałek, po rozwinięciu blokuje się na listwie hakowej lub zaczepach.

Moskitiery w Rzeszowie i Łańcucie

Moskitiery z powodzeniem montowane są do okien elewacyjnych, drzwi balkonowych, okien dachowych i w zestawie z roletą zewnętrzną. Wyjątkowo skuteczna, delikatna i wysoce estetyczna zapewni spokojny sen w upalną letnią noc. Firma Res-Dom w swojej ofercie posiada szeroki wybór moskitier różnego typu. Zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszych salonów sprzedaży w Rzeszowie i Łańcucie.