Moskitiery Rzeszów Łańcut

 

moskitiera rzeszów łańcutMOSKITIERY to systemy ochronne przed owadami i insektami. Wykorzystanie moskitier pozwala na otwarcie okna czy drzwi balkonowych bez obawy o to, że do środka pomieszczenia dostaną się uciążliwe komary, muchy i inne uciążliwe owady. Jest to szczególnie istotne latem, kiedy temperatura jest wysoka i niezbędne jest umożliwienie swobodnego przepływu powietrza w domu czy mieszkaniu.

Ramki okienne z siatką na owady

Moskitiery zbudowane są z aluminiowych ramek w okleinach drewnopodobnych pod kolor okna lub malowane na kolor RAL. Moskitiery ramkowe są wypełnione siatką z włókna szklanego koloru szarego lub czarnego. Montaż moskitier wykonuje się zazwyczaj w skrzydle okiennym od zewnątrz za pomocą metalowych blaszek co umożliwia łatwy montaż i demontaż siatki oraz opcję ich otwierania na zewnątrz.

Moskitiera ramkowa Rzeszów

Rodzaje moskitier na komary

  • moskitiery drzwiowe – montowane na zawiasach do futryny drzwiowej albo fasady budynku. Moskitiera wyposażona jest w uchwyt do jej otwierania oraz magnesy zamykające;

  • moskitiery plisowane – z siatką składaną w harmonijkę, która umożliwia wygodne otwieranie przejścia;

  • moskitiery przesuwne – montowane na prowadnicach, które umożliwiają wygodne otwieranie;

  • moskitiery rolowane – najczęściej montowane na oknach dachowych. Siatka nawija się na specjalny wałek, po rozwinięciu blokuje się na listwie hakowej lub zaczepach.

 

Moskitery na drzwi balkonowe

Moskitiery ramkowe na drzwi balkonowe, okna

Moskitiery z powodzeniem montowane są do okien elewacyjnych, drzwi balkonowych, okien dachowych i w zestawie z roletą zewnętrzną. Wyjątkowo skuteczna, delikatna i wysoce estetyczna zapewni spokojny sen w upalną letnią noc. Estetyczne i trwałe moskitiery ramkowe na okna to najskuteczniejszy sposób na owady w letnie dni. Wykonując dokładny pomiar okien dobierzemy moskitiery ramkowe dopasowane do okna lub drzw2i balkonowych, które mogą być otwierane, przesuwne lub montowane na stałe. Rodzaj systemu jest uzależniony i dopasowywany do systemu okiennego i profili okiennych.

Siatki na okna i drzwi balkonowe na owady

Firma Res-Dom w swojej ofercie posiada szeroki wybór moskitier ramek otwieranych, przesuwnych – siatek montowanych na stałe na okna i drzwi balkonowe różnego typu – do profili okiennych aluminiowych, plastikowych, drewnianych typowych i na konkretny wymiar. Zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszych salonów sprzedaży z oknami i drzwiami w Rzeszowie i Łańcucie.