Markizy Rzeszów Łańcut

 

Markizy tarasowe to funkcjonalne i estetyczne rozwiązania, które zyskują coraz większą popularność wśród właścicieli domów i mieszkań. Stanowią one doskonałą ochronę przed słońcem i deszczem, jednocześnie nadając przestrzeni tarasu czy ogrodu wyjątkowy charakter.

 

Budowa markizy na taras

 

Markizy tarasowe składają się z solidnej konstrukcji, na której rozpięty jest specjalny materiał osłaniający. Głównym zadaniem markiz jest tworzenie cienia, chroniąc przed intensywnym nasłonecznieniem, co pozwala stworzyć przyjemne miejsce do wypoczynku nawet w najgorętsze dni. Dzięki regulowanej konstrukcji, użytkownicy mają możliwość dostosowania stopnia zacienienia do własnych preferencji.

 

Funkcje markiz tarasowych

 

Oprócz ochrony przed promieniami słonecznymi, markizy tarasowe stanowią także efektywną barierę przed deszczem. Wodoszczelne tkaniny oraz system odprowadzania wody zapewniają komfortowe korzystanie z tarasu nawet podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Dodatkowo, markizy tarasowe są dostępne w różnorodnych wzorach, kolorach i stylach, co pozwala dostosować je do indywidualnych preferencji estetycznych. Stanowią one nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także element dekoracyjny, który nadaje charakteru zewnętrznym przestrzeniom domu.

 

Markiza Family Evo

Markiza Family Evo to jedna z najczęściej wybieranych markiz tarasowych przez klientów. Decyduje o tym wysoka jakość jej wykonania oraz atrakcyjna cena. Markiza tarasowa w kasecie dzięki zastosowanym mechanizmom jest niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem. Nie bez znaczenie jest również jej estetyczny wygląd.

Markizy balkonowe

Markizy balkonowe to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na zwiększenie funkcjonalności swojego balkonu. Zapewniają bowiem one ochronę przed słońcem, dzięki czemu możemy komfortowo spędzać czas na naszym balkonie. Markizy balkonowe to bardzo praktyczne rozwiązanie na mniejszych i większych balkonach oraz propozycja dla osób, które chcą nadać klimat swojej przestrzeni wypoczynkowej. Jest to alternatywne rozwiązanie dla osób, którym zależy na korzyściach płynących z korzystania tego typu produktu, lecz nie posiadają odpowiedniej ilości przestrzeni dla większej konstrukcji.

Markiza tarasowa

 • Markiza wyposażona jest w kasetę, która chroni poszycie po zwinięciu go
 • Tkanina Dickson posiada 10 letnią gwarancję
 • Markiza dostępna w różnych szerokościach, od 220 do 600 cm
 • Markiza dostępna w różnych wariantach jeśli chodzi o wysięg, który może wynosić 150, 200, 250, 300 lub 350 cm
 • Regulowany kąt pochylenia od 4° do 40°
 • Możliwość montażu do ściany, krokwi lub sufitu
 • Klasa wiatrowa: 1
 • Gwarancja producenta na konstrukcję wynosząca 2 lata
 • Markiza wyposażona w napęd elektryczny Somfy
 • Tkanina do wyboru: kolekcja Dickson i Reacasens
 • Konstrukcja dostępna w 5 kolorach
 • Osłony mechanizmów wykonane z wytrzymałego aluminium

markizy słoneczne rzeszówmarkizy balkonowe rzeszówmarkizy tarasowe rzeszówmarkiza na taras rzeszówmarkiza tarasowa rzeszów