Realizacje ResDom – montaż okien i drzwi Rzeszów

 

Montaż okna balkonowego VEKA w systemie przesuwnym HST

Montaż okna balkonowego w systemie przesuwnym HST o wymiarze 3,5 m (możliwość wykonania do 6m) na profilu VEKA KLASA A. Do okna zamontowano żaluzje fasadowe, które nadają nowoczesny wygląd i osłaniają okno. W celu ochrony tarasu przed wiatrem deszczem i śniegiem Firma RES DOM zainstalowała pomiędzy elewacją a słupem konstrukcyjnym okno nieotwieralne. Okna na profilu VEKA – Softline 82 MD w kolorze platynowo kwarcytowym, drzwi wejściowe z naświetlem bocznym i brama garażowa marki Wiśniowski:

 

Montaż bramy garażowej, drzwi, okna do szeregówek

Kolejna nasza realizacja, tym razem bramy, drzwi i okna do szeregówek. Wykonaliśmy dla naszego Klienta montaż całej stolarki zewnętrznej. Okna, drzwi balkonowe, drzwi zewnętrzne i bramy garażowe. Okna na profilu EkoSun6, które dają gwarancję komfortu cieplnego i trwałości na długie lata. Zapewniając izolację termiczną i akustyczną na bardzo dobrym poziomie.

Bramy garażowa segmentowa Wiśniowski, które zamontowaliśmy w szeregówkach spełniają najważniejsze aspekty takie jak funkcjonalność i bezpieczeństwo. Wszystkie elementy stolarki zewnętrznej Klient wybrała klasycznie w jednym kolorze złoty dąb.

 

Montaż żaluzji aluminiowych Venus

Oto kolejna nasza realizacja. Żaluzje aluminiowe firmy Venus pozwalają ukryć wnętrze przed obserwatorami z zewnątrz bez konieczności ograniczania dopływu naturalnego światła ale w razie potrzeby można całkowicie lub częściowo zaciemnić okno. Żaluzje aluminiowe są jednym z najciekawszych rozwiązań dekoracyjnych okna.

 

Drzwi i okna przesuwne Softline w domu jednorodzinnym

Okna i drzwi – kolor antracyt, profil Softline, system przesuwny HST:

 

Montaż drzwi wewnętrzne VOSTER

Kolejna zakończona realizacja – tym razem drzwi wewnętrzne firmy VOSTER, model LOFT w modnym wariancie kolorystycznym czarny mat. Drzwi wewnętrzne tego koloru są doskonałym uzupełnieniem do jasnych przestrzeni i są często montowane w obiektach biurowych i usługowych.

 

Montaż drzwi wewnętrznych bezprzylgowych firmy DRE

Nasi Klienci wybrali nowoczesny model VETRO E w wariancie bezprzylgowym. Drzwi malowane lakierem akrylowym UV w klasycznej bieli połączone z pionową czarną szybą. Świetnym uzupełnieniem są akcesoria w kolorze czarnym. Taki wybór drzwi nadaje wnętrzu elegancji i świeżości.

 

Montaż drzwi wewnętrzne Erkado w kolorze białym

Chcieliśmy przedstawić kolejną naszą realizację. Drzwi wewnętrzne Erkado, tym razem klasyczny model z serii NEMEZJA w białym kolorze ze złotymi dodatkami. Minimalizm i prostota wnętrza to cechy które obecnie są na topie. Może i Państwu spodoba się ten styl i wybiorą ten model drzwi do swojego domu.

 

Drzwi wewnętrzne:

 

Okna na profili GEALAN – Termoline 83 MD w kolorze antracyt. Drzwi tarasowe w systemie przesuwnym HS INOWA. Drzwi wejściowe z naświetlem bocznym firmy Wikęd linia Termo Prestige Lux. Brama garażowa marki Wiśniowski:

 

Okna VEKA Softline kolor Winchester

Profil VEKA Softline, kolor winchester. Montaż balkonów na podwalinie z klinarytu, montaż okien na ciepłych styrodurowych parapetach:

 

Montaż okien Veka, drzwi stalowych Wikęd, bramy garażowej Wiśniowski

Okna na profilu VEKA – Softline 82 MD w kolorze antracyt. Na oknach zamontowane są rolety podtynkowe. Drzwi wejściowe stalowe Wikęd kolor antracyt linia Termo Prestge Lux. Brama garażowa segmentowa firmy Wiśniowski.

 

Okna na profilu VEKA – Softline 82 MD w kolorze orzech. Drzwi wejściowe stalowe Wikęd linia Termo Prestige Lux kolor orzech, model z ramką ozdobną, klamką i okuciami w kolorze czarnym.

Ciepły montaż okien VEKA

Okna na profili VEKA – Softline 82 MD w nietypowym kolorze Platyna Earl z metalicznym efektem. Zastosowany został tzw. ciepły montaż do którego użyto taśm paroszczelnych i paroprzepuszczalnych SOUDAL. Wszystkie okna zostały zamontowane na parapetach xps, a balkony na poszerzeniach z klinarytu.

 

Nakładka na parapety wewnętrzne montaż

Nakładka renowacyjna komorowa na parapety wewnętrzne w kolorze brzoza. Produkt, który idealnie nadaje się do renowacji starych parapetów wykonanych z lastryka, betonu lub kamienia.

 

Okna i drzwi tarasowe antracytowe VEKA w systemie przesuwnym HS

Okna na profilu VEKA – Softline 82 MD w popularnym kolorze antracytowym. Drzwi tarasowe w systemie przesuwnym HS Inova, który łączy niezwykły komfort dzięki rozwiązaniom przesuwnym z wyjątkową szczelnością. Drzwi wejściowe z naświetlem bocznym firmy Wikęd. Zarówno do montażu okien, drzwi tarasowych i drzwi wejściowych został zastosowany tzw. montaż ciepły. Do którego wykorzystaliśmy taśmy paroszczelne i paroprzepuszczalne Soudal, Okna zostały zamontowane na parapetach xps, drzwi tarasowe i wejściowe na poszerzeniach z klinarytu. Taki rodzaj montażu pozwala osiągnąć zadowalająca szczelność.

 

Okna na profilu Veka Softline 82 w kolorze antracytowym. Balkony zamontowane na poszerzeniach klinarytowych

 

Kolejna nasza ciekawa i duża realizacja. Okna na profilu VEKA – Softline 82 MD w kolorze antracytowym. Drzwi tarasowe w systemie przesuwnym HST. Do montażu okien i drzwi tarasowych zastosowaliśmy tzw. ciepły montaż. Wykorzystane zostały taśmy paroszczelne i paroprzepuszczalne, parapety xps, poszerzenia z klinarytu. Coraz częściej klienci decydują się w swoich domach na imponujące przeszklenia. Do zamontowania dużych przeszkleń w tym projekcie wykorzystaliśmy specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu mogliśmy bez problemu wykonać realizację projektu który wybrał klient.

 

Bardzo ładny projekt domu na który zdecydowali się klienci z imponującymi dużymi przeszkleniami o nietypowych kształtach które musiały być montowane przy użyciu specjalistycznego sprzętu. W całym domu zamontowano okna na profilu VEKA – Softline 82 MD w kolorze ciemnoszary jedwab popularnie nazywanym antracyt. Drzwi tarasowe w systemie uchylno przesuwnym typu Patio PSK Do montażu okien zastosowaliśmy parapety xps, a do drzwi poszerzenia z klinarytu o odpowiednio dobranej wysokości. W tej realizacji zamontowaliśmy również rolety podtynkowe Aluprof w takim samym kolorze jak okna, które wpłyną korzystnie na izolację termiczną, akustyczną oraz zapewnią intymność i bezpieczeństwo domowników.

Okna na profilu Salamander i drzwi tarasowe w systemie przesuwnym HST

Okna na profilu SALAMANDER – BluEvolution 82 MD w kolorze antracyt struktura. Drzwi tarasowe w systemie przesuwnym HST, który staje się coraz bardziej popularny wśród klientów. Pozwala on na wykonanie drzwi o bardzo dużych gabarytach, a przy tym jest bardzo praktyczny w codziennym użytkowaniu. Drzwi zewnętrzne z naświetlem boczny firmy Wikęd. Z nowoczesnym rozwiązaniem zamiast klamki z zewnątrz jest antaba. Do montażu okien, drzwi tarasowych i drzwi wejściowych w tej realizacji wykorzystany został tzw. ciepły montaż. do którego zastosowaliśmy taśmy paroszczelne i paroprzepuszczalne. Okna zostały zamontowane na parapetach xps, drzwi tarasowe i wejściowe na poszerzeniach z klinarytu.

 

Drzwi wewnętrzne Erkado

 

Kolejna realizacja z montażu drzwi wewnętrznych Erkado. Tym razem są to drzwi ramiakowe, elegancki, prosty model LAURENCJA w okleinie BIAŁY PREMIUM, która przekonuje zarówno swoim wyglądem jak i funkcjonalnością ponieważ jest odporna na zarysowania i ścieranie. Pozwala na długoletnie bezproblemowe użytkowanie drzwi wewnątrz budynku.