Realizacje – montaż okien i drzwi Rzeszów

 

 

Okna balkonowego w systemie przesuwnym HST o wymiarze 3,5 m (możliwość wykonania do 6m) na profilu VEKA KLASA A. Do okna zamontowano żaluzje fasadowe, które nadają nowoczesny wygląd i osłaniają okno. W celu ochrony tarasu przed wiatrem deszczem i śniegiem Firma RES DOM zainstalowała pomiędzy elewacją a słupem konstrukcyjnym okno nieotwieralne. Okna na profilu VEKA – Softline 82 MD w kolorze platynowo kwarcytowym, drzwi wejściowe z naświetlem bocznym i brama garażowa marki Wiśniowski:

 

Okna i drzwi – kolor antracyt, profil Softline, system przesuwny HST:

 

Drzwi wewnętrzne:

 

Okna na profili GEALAN – Termoline 83 MD w kolorze antracyt. Drzwi tarasowe w systemie przesuwnym HS INOWA. Drzwi wejściowe z naświetlem bocznym firmy Wikęd linia Termo Prestige Lux. Brama garażowa marki Wiśniowski:

 

Profil VEKA Softline, kolor winchester. Montaż balkonów na podwalinie z klinarytu, montaż okien na ciepłych styrodurowych parapetach:

 

Okna na profilu VEKA – Softline 82 MD w kolorze antracyt. Na oknach zamontowane są rolety podtynkowe. Drzwi wejściowe stalowe Wikęd kolor antracyt linia Termo Prestge Lux. Brama garażowa segmentowa firmy Wiśniowski.

 

Okna na profilu VEKA – Softline 82 MD w kolorze orzech. Drzwi wejściowe stalowe Wikęd linia Termo Prestige Lux kolor orzech, model z ramką ozdobną, klamką i okuciami w kolorze czarnym.

Okna na profili VEKA – Softline 82 MD w nietypowym kolorze Platyna Earl z metalicznym efektem. Zastosowany został tzw. ciepły montaż do którego użyto taśm paroszczelnych i paroprzeuszczalnych SOUDAL. Wszystkie okna zostały zamontowane na parapetach xps, a balkony na poszerzeniach z klinarytu.